Hotel Memorial - hotel se prodava - nelze ubytovat

ubytovanie Terezin
 

**** Hotel Memorial - hotel se prodava - nelze ubytovat / ubytovanie Terezin

Hotel Terezin Memorial - hotel se prodava - nelze ubytovat
Ubytovanie Hotel Memorial Terezín:
Dom č p. 180, ktorý už v minulosti slúžil ako hotel pod názvom "Záložna", sa nachádza v Terezíne a je kultúrnou pamiatkou. V roku 2000 bol hotel prevedený na nového majiteľa, ktorý nechal uskutočniť citlivú rekonštrukciu budovy a od roku 2007 začala prvá ubytovacia časť hotela s hotelovou záhradou slúžiť hosťom.

Hotel Memorial Terezín ubytovanie:
Hotel a jeho interiéry Vás vnesú svojím dizajnom do histórie. Nájdete tu pocit a atmosféru rodinného typu. Izby sú vybavené tak, aby spĺňali požiadavky tých najnáročnejších klientov. Sú vybavené luxusným štýlovým nábytkom zámkového štýlu, nadštandardnými kúpeľňami a klimatizáciou. Vo všetkých interiérových priestoroch platí prísny zákaz fajčenia!

Terezín Hotel ubytovanie Memorial služby:
K ubytovaniu je tu pripravený 1 prezidentský apartmán a 1 kráľovský apartmán, 2 jednolôžkové a 3 dvojlôžkové izby a 1 trojlôžková izba. Raňajky sú v cene ubytovania. Klimatizácia nie je zahrnutá v cene izby a je hradená individuálne iba v prípade objednávky hosťa. Ubytovanie domácich zvierat - iba malé plemená a na základe predbežnej dohody. Vo všetkých izbách prístup na internet, TV / SAT, telefón, minibar. Možnosť prístelky.

Memorial hotel ubytovanie Terezín Reštaurácia:
Pohostenie formou švédskych stolov, rautov a banketov. Zabezpečí pre Vás rodinné oslavy, svadby, sešlosti, firemné večierky, prezentácie či školenia. Prichystajú aj dovezú Vám menu aj pre Vaše domáce oslavy. Posedenie nájdete v príjemných salonikoch alebo v priestoroch novorenesančnej spoločenskej sály. Posedieť môžete tiež v atraktívnej kaviarni a pri peknom počasí na venkovnej záhradke pod slnečníkmi. Milá obsluha, teplé i studené nápoje svetoznámych značiek.

Dovolenka v Čechách ubytovanie v Terezíne Hotel Memorial Turistika:
Príďte do čarokrásného kraja, ktorému sa prezýva záhrada Čiech. Obdivovať môžete České stredohorie s vrcholkami kužeľovitého tvaru sopečného pôvodu a s najvyššou horou Milešovkou. Mesto Terezín bolo založené ako pevnosť na konci 18. storočia a dodnes je obklopené masívnymi valy. Terezín leží neďaleko sútoku Labe s Ohrí. V Terezíne si môžete prezrieť pevnosti a múzeum, ktorých poslaním je zachovať pamiatku obetiam nacistickej okupácie.
Hotel Terezin Memorial - hotel se prodava - nelze ubytovat - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Terezin Memorial - hotel se prodava - nelze ubytovat - hotel má reštauráciuHotel Terezin Memorial - hotel se prodava - nelze ubytovat - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Terezin Memorial - hotel se prodava - nelze ubytovat - možnosť pripojenia na internetHotel Terezin Memorial - hotel se prodava - nelze ubytovat - k dispozícii letná terasaHotel Terezin Memorial - hotel se prodava - nelze ubytovat - k dispozícii kavareňHotel Terezin Memorial - hotel se prodava - nelze ubytovat - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Terezin Memorial - hotel se prodava - nelze ubytovat - akceptuje creditné karty VISAHotel Terezin Memorial - hotel se prodava - nelze ubytovat - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Terezin Memorial - hotel se prodava - nelze ubytovat - akceptuje creditné karty JCBHotel Terezin Memorial - hotel se prodava - nelze ubytovat - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Terezin Memorial - hotel se prodava - nelze ubytovat - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Terezin Memorial - hotel se prodava - nelze ubytovat - Iybz sú vybavené televízoromHotel Terezin Memorial - hotel se prodava - nelze ubytovat - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Terezin Memorial - hotel se prodava - nelze ubytovat - Izby s vlastnou toaletouHotel Terezin Memorial - hotel se prodava - nelze ubytovat - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: